HABERLER
Anasayfa / Haberler / / Beton Kesme, Beton Delme, Karot Hizmetleri

Beton Kesme, Beton Delme, Karot Hizmetleri

Beton Kesme, Beton Delme

Karot ile beton kesme uygulamalarında, yapılarda farklı makine ve teknikler ile gerçekleştirilebilmektedir. Beton kesme uygulamalarında; karot makineleri ile beton kesme, hidrolik raylı testere ile beton kesme, derz ile beton kesme, halat ile beton kesme yöntemleri kullanılmaktadır.

Bu yöntemler sayesinde farklı hava veya diğer şartlara göre beton kesimi uygulamalarında en iyi sonucu almayı sağlamaktadır. Çok derin olan betonların kesiminde karot makineleri ve halatlı tel kesme makineleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Beton yapılarda tahribatsız beton kesme işlemi; Hidrolik beton kesme sistemleri titreşimsiz ve darbesiz olduğu için taşıyıcı sisteme herhangi bir zarar vermeden beton kesme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bildiğiniz tüm kırım yöntemlerine göre hidrolik beton kesme makinesi ve karot çok daha hızlıdır. Su ve elektrik enerjisi ile çalışan bu cihazlarda basınçlı havaya ihtiyaç duyulmaz, gürültüsü az ve toz olması mümkün değildir. Şantiye ortamında vinç koşullarına uygun ise betonarme parçalar daha büyük kesilerek, işin daha hızlı bitmesi sağlanabilir. 60 cm derinliğe kadar betonarme eleman kesimi ile yapılabilmektedir.

Beton kesme işlemi; inşaat sektörünün en ağır ve en tehlikeli işleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden beton kesme işlemini gerçekleştirecek kişi veya firmaların bu konuda eğitim almış, teknik detayları çok iyi bilen, konusunda uzmanlaşmış, iş güvenliği konusunda tedbirli çalışanların olması gerekmektedir.

Bu konuda DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ yaptığı iş konusunda her türlü eğitimi almış, personellerine her türlü eğitimi vermiş, beton kesme konusunda teknik detaylara hâkim, konusunda uzman olmuş ve iş güvenliği konusunda tedbiri elden bırakmayan Türkiye genelinde karot ile beton kesme işlemini başarılı bir şekilde yapmış ve karot ile beton kesme firmaları arasında en iyi firmalar arasına girmeyi başarmış müşteri memnuniyetine uygun ve en uygun fiyatlarla en iyi şekilde karot ile beton kesme işlemini tamamlamayı başarmıştır.


 

ARA KONUM E-POSTA