HABERLER
Anasayfa / Haberler / / Karot, Beton delme, Beton Kesme

Karot, Beton delme, Beton Kesme

Karot, Beton delme

Karot ile beton delme büyük çaplarda kesilecek olan beton delme işlemlerinde karot makineleri yardımı ile kullanılmaktadır. Karot makinelerine boru şeklinde elmas uçlu uçlar takılarak beton delme işlemi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Beton delme uygulamaları daire şeklinde büyük çaplarda delikler açabilmek sadece karot makineleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Beton delme uygulamalarında uçların çapından daha büyük delik açılması istenildiğinde öncelikli olarak alan çizimi gerçekleştirilir. Karot makinesi sayesinde çizilen alanların üzerinde birbirini kesen deliklerin açılması sağlanır. Bu şekilde betonun kesilmesi sağlanarak geniş çaplarda deliklerin açılması da mümkün hale gelmektedir. Geometrik olarak dairesel, kare, dikdörtgen, çokgen deliklerin oluşturulabilmesi mümkündür. Karot uçları sayesinde testerelerin kesemediği derinlikteki ve kalınlıktaki beton yapılarda delikler açmak mümkün olmaktadır.

Beton delme; Q10 – Q1000 arası çap 600 cm derinlik 45 derece ile 90 derece açı her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla betona herhangi bir zarar vermeden beton delme işlemini demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlerde uygulama imkânı sağlamaktadır.


Beton delme darbesiz, sessiz, vakum sistemi kullanılarak, yatay, dikey, düşey istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, zeminde, balkonda çatıda, perdede, en ücra köşelerde dahil olmak üzere her türlü açılım ve tadilatı gerçekleştirebilmek için en uygun olan uygulamalarımızdan biridir.

Bu konuda Türkiye’nin her bölgesinde karot ile beton delme hizmeti sağlayabilmekteyiz. Karot ile beton delme işlemlerinizi başarılı ekibimiz ve en iyi makine parkurumuz ile sorunsuz bir şekilde sağlayan   DEHA KAROT BETON DELME ve BETON KESME HİZMETLERİ en uygun fiyatlar ve karot firmaları arasında ilk 10 firmadan biri olması sayesinde müşteri memnuniyetine uygun olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

ARA KONUM E-POSTA