HİZMETLER
Anasayfa / Hizmetler / Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme


 Hidrolik beton kesme uygulaması betonu kesen testere bir ray üzerinde hareket ederek betonun kesilmesi sağlamaktadır. Bu sayede düzgün bir şekilde kesim işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey, 180 derece açı ile 60 cm kalınlığa kadar olan betonu hidrolik kesim tekniği ile kesebilmek mümkündür

Hidrolik beton kesme tekniği ile yüzeyin tamamına hasar verilmeden istenilen kesim çizgi halinde gerçekleştirilerek, kırma ve vinç ile parçanın nakli yapılabilmektedir.

Hidrolik beton kesme yapılırken çatmalar olmadığı için düzeltme işlemine gerek kalmayacaktır. Perde, döşeme, kirişi kolon, kapı pencere, parapet, asansör boşluklarının kesilmesi gibi alanlarda sürekli olarak uygulanmaktadır. Hidrolik beton kesme tekniği beton kesme uygulamalarında sıklıkla başvurulan yöntemdir.

Bu uygulamalarda DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ, Hidrolik beton kesme konusunda Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmektedir. Hidrolik beton kesme konularında bir çok başarılı işlere imza atmış ve hidrolik beton kesme alanında sektörün öncü firmaları arasında yer alan firmamız sizlere müşteri memnuniyetine uygun alanında uzman personellerle ve teknolojik makine parkuru ile kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet verebilmektedir.

ARA KONUM E-POSTA